Версія для людей з порушеннями зору
Версія для людей з порушеннями зору

У 2020 році на матеріальну допомогу дітям з інвалідністю місто виділить понад 154 млн грн – Марина Хонда

05 лютого 2020 року, 16:22

У рамках реалізації міської цільової програми «Турбота. Назустріч киянам» на щомісячну матеріальну допомогу дітям з інвалідністю з міського бюджету Києва виділено 154 млн 350 тис. грн. Про це повідомила заступниця голови КМДА Марина Хонда.

«Всього щомісячну матеріальну допомогу будуть отримувати 11 954 особи. Крім того, 132 тис. грн виділено на щомісячну матеріальну допомогу особам, які є одержувачами допомоги на дітей, хворих на тяжкі перинатальні ураження нервової системи, тяжкі вроджені вади розвитку, орфанні захворювання, онкологічні захворювання, дитячий церебральний параліч, тяжкі психічні розлади тощо», – зазначила Марина Хонда.

Згідно з цільовою програмою, матеріальну допомогу у розмірі 1,5 тис. грн отримають:

  • діти з інвалідністю підгрупи А;
  • діти з інвалідністю, над якими встановлено опіку чи піклування, або які виховуються в прийомних сім’ях чи дитячих будинках сімейного типу;

у розмірі 1 тис. грн:

  • діти з інвалідністю.

Виплата щомісячної адресної матеріальної допомоги буде відбуватися на рахунки в банках для виплати пенсій та на рахунки, відкриті у банку, що є учасником проєкту «Муніципальна картка «Картка киянина».

Якщо у Вас виникли технічні питання або побажання з приводу доопрацювання Єдиного веб-порталу м. Києва, то зверніться, будь ласка, до служби технічної підтримки за номером: (044) 366-80-13 або напишіть на електронну пошту [email protected]