Версія для людей з порушеннями зору
Версія для людей з порушеннями зору

У Дніпровському районі після капітального ремонту відкриють оновлений культурний центр «Краків»

03 вересня 2021 року, 12:27

У Дніпровському районі після капітального ремонту відкриють багатофункціональний культурний центр «Краків», який розташований на Русанівській набережній, 12. Центр планують відкрити у листопаді поточного року. Про це зазначив перший заступник голови районної державної адміністрації у Дніпровському районі, депутат Київської міської ради Олесь Маляревич.

За словами депутата, станом на початок вересня вже завершено роботи з утеплення та облаштування вентильованого фасаду з керамічної плитки, у галереях облицьовано стіни керамічною плиткою, встановлено алюмінієві вітражі та вікна, у приміщеннях оздоблено стелі, відремонтовано водопровідні та каналізаційні мережі, замінено електричні мережі та теплопостачання, встановлено системи вентиляції, кондиціювання повітря та протипожежного захисту, а також виконано інші роботи відповідно до архітектурно-проєктного плану.

«У процесі проведення капітального ремонту виникали додаткові роботи, які неможливо було врахувати на стадії проєктування. Наразі ремонт майже завершено. Нарешті у листопаді планується відкриття багатофункціонального культурного центру «Краків». Для нас важливо розвивати мистецтво у столиці, тому створюються сучасні локації для проведення культурних заходів. Особисто я пишаюсь цим проєктом і впевнений, що кияни гідно оцінять результат реновації», – зазначив Олесь Маляревич.

Депутат додав, що мета міської влади – зробити так, щоб «Краків» став провідним культурним центром столиці.

 

Якщо у Вас виникли технічні питання або побажання з приводу доопрацювання Єдиного веб-порталу м. Києва, то зверніться, будь ласка, до служби технічної підтримки за номером: (044) 366-80-13 або напишіть на електронну пошту [email protected]