Версія для людей з порушеннями зору
Версія для людей з порушеннями зору

У Дніпровському районі столиці побудують медичний заклад коштом інвестора

11 січня 2020 року, 14:06

Із метою залучення інвестора для будівництва медичного закладу на бульварі Ігоря Шамо, 15-А буде проведено інвестиційний конкурс. Про це йдеться в розпорядженні КМДА № 10.

Замовником будівництва виступає «Центр первинної медико-санітарної допомоги «Русанівка» Дніпровського району м. Києва». Передінвестиційні роботи розпорядженням покладено на Київське інвестиційне агентство (КІА). Йому також доручено розробити та погодити орієнтовні техніко-економічні показники та можливі передпроектні пропозиції, а також надати їх до Департаменту економіки та інвестицій для підготовки умов конкурсу.

Крім того, КІА спільно із комунальним некомерційним підприємством «Консультаційно-діагностичний центр Дніпровського району м. Києва» має провести технічну інвентаризацію та незалежну оцінку об’єкта на бульварі Ігоря Шамо, 15-А, що належить до комунальної власності територіальної громади Києва. 

На підставі отриманих висновків і документів Департаменту економіки та інвестицій, Департаменту комунальної власності та Дніпровській районній державній адміністрації доручено підготувати проект рішення про вирішення майново-правових питань, пов’язаних із об’єктом на бульварі Ігоря Шамо, 15-А, та винести його на розгляд Київської міської ради.

За умови прийняття Київрадою відповідного рішення, постійно діюча комісія по залученню інвесторів до фінансування будівництва, реконструкції та реставрації проведе інвестиційний конкурс в установленому порядку.

Нагадаємо, що будівництво нових закладів охорони здоров’я та їхнє забезпечення сучасною матеріально-технічною базою передбачене Стратегією розвитку міста Києва до 2025 року.

Якщо у Вас виникли технічні питання або побажання з приводу доопрацювання Єдиного веб-порталу м. Києва, то зверніться, будь ласка, до служби технічної підтримки за номером: (044) 366-80-13 або напишіть на електронну пошту [email protected]