Версія для людей з порушеннями зору
Версія для людей з порушеннями зору

У Києві 20 липня очікуються грози – Укргідрометцентр

19 липня 2021 року, 16:04

У Києві 20 липня очікуються грози. До кінця доби 19 липня прогнозують значний дощ (I рівень небезпечності, жовтий). Про це повідомляє Український гідрометцентр.

Сьогодні Київ накрила потужна злива: наразі триває ліквідація наслідків негоди. Зокрема, до роботи залучені 12 бригад гідрослужб та 38 бригад з ручного прибирання КК «Київавтодор» – загалом 326 працівників шляхово-експлуатаційних підприємств. Також задіяна спеціальна техніка – гідромонітори, мулососи, мотопомпи.

Нагадуємо, що при падінні дерев чи гілок, при травмуванні людей тощо необхідно негайно інформувати екстрені служби за телефонами: 101 або 103.

У разі виявлення місць підтоплень на проїжджій частині чи тротуарах звертайтесь до цілодобової диспетчерської КК «Київавтодор» за тел.: 284-74-19.

Якщо у Вас виникли технічні питання або побажання з приводу доопрацювання Єдиного веб-порталу м. Києва, то зверніться, будь ласка, до служби технічної підтримки за номером: (044) 366-80-13 або напишіть на електронну пошту [email protected]