Версія для людей з порушеннями зору
Версія для людей з порушеннями зору

У Києві до покращення епідситуації заборонено користуватися дитячими та спортивними майданчиками

22 березня 2020 року, 12:47

У Києві заборонили користуватися дитячими та спортивними майданчиками до покращення епідситуації. Про це йдеться у протоколі постійної комісії техногенно-екологічної безпеки та надзвичайних ситуацій.

Заборона стосується майданчиків, розташованими у парках та скверах та на прибудинкових територіях.

Підприємства, що входять до складу КО «Київзеленбуд», почали розміщувати на дитячих і спортивних майданчиках інформацію про заборону. Також таблички будуть розміщені і в зонах відпочинку на території київських лісів.

Столична влада закликає киян залишатися вдома, а також залишати вдома своїх дітей. Карантин – не канікули, і дотримання простих рекомендацій в умовах карантину допоможе зберегти здоров’я та життя людей.

Нагадаємо, що вчора у столиці запровадили нові протиепідемічні обмеження щодо пасажирського транспорту. Зокрема: пасажирський транспорт столиці перевозитиме лише працівників підприємств, що забезпечують життєдіяльність міста, за наявності спеціального квитка. Маршрути руху такого транспорту теж змінилися. Ознайомитися з ними можна за посиланням: https://kyivcity.gov.ua/dorohy_transport_ta_parkovky/robota_transportu_na_chas_protiepidemichnikh_obmezhen/.

Окрім того, у продуктових магазинах та аптеках вводяться обмеження за кількістю відвідувачів. Так, у торговельних приміщеннях має знаходитися 1 особа на 10 кв. м.

Якщо у Вас виникли технічні питання або побажання з приводу доопрацювання Єдиного веб-порталу м. Києва, то зверніться, будь ласка, до служби технічної підтримки за номером: (044) 366-80-13 або напишіть на електронну пошту [email protected]