Версія для людей з порушеннями зору
Версія для людей з порушеннями зору

У Києві стартує пілотний проект – відсьогодні одружитися можна у кількох ЦНАПах

05 травня 2023 року, 16:12

У столиці стартує пілотний проект – відсьогодні одружитися, оформити свідоцтво про народження та про смерть можна у кількох районних ЦНАПах. Першу церемонію одруження, яка відбулася у Центрі надання адміністративних послуг Святошинського району, відвідав перший заступник голови КМДА Микола Поворозник.

«Реєстрація актів цивільного стану належить до тих адміністративних послуг, які є особливо затребуваними серед населення. Тож завдяки співпраці київської міської влади та Центрального міжрегіонального управління Міністерства юстиції відсьогодні у Києві стартує пілотний проект надання адмініпослуги з державної реєстрації народження, шлюбу, смерті у районних ЦНАПах. Наразі послуги доступні у чотирьох районах міста: Святошинському, Оболонському, Дарницькому і Дніпровському, згодом зазначений перелік буде розширюватися», – зазначив Микола Поворозник.

Він привітав молодят та побажав довгих років сімейного щастя і Перемоги.

Для реєстрації шлюбу обов’язково необхідно мати при собі паспорти.

Заяву оформлює працівник, заявники ж лише ставлять на ній свої підписи та сплачують державне мито у розмірі 85 копійок. Для цього не потрібно додатково нікуди йти – у приміщенні ЦНАП наявні термінали для оплати та відділення банку. Щоб одружитися,

Представник управління державної реєстрації актів цивільного стану Департаменту з питань реєстрації КМДА складає актовий запис цивільного стану та видає свідоцтво про шлюб молодому подружжю.

Для реєстрації народження дитини надаються паспорти батьків (які перебувають у шлюбі та мають спільне прізвище) та медичне свідоцтво про народження або медичний висновок.

Заяву оформлює працівник, заявники ж лише ставлять на ній свої підписи.

Представник управління державної реєстрації актів цивільного стану Департаменту з питань реєстрації КМДА складає актовий запис цивільного стану та видає свідоцтво про народження батькам.

Щоб зареєструвати смерть, із собою обов’язково необхідно взяти лікарське свідоцтво про смерть, паспорт померлого та власний паспорт. Заяву оформлює працівник, заявник ж лише ставить на ній свій підпис.

Представник управління державної реєстрації актів цивільного стану Департаменту з питань реєстрації КМДА складає актовий запис цивільного стану та видає свідоцтво про смерть заявнику.

Якщо у Вас виникли технічні питання або побажання з приводу доопрацювання Єдиного веб-порталу м. Києва, то зверніться, будь ласка, до служби технічної підтримки за номером: (044) 366-80-13 або напишіть на електронну пошту [email protected]