Версія для людей з порушеннями зору
Версія для людей з порушеннями зору

У столиці перейменували ще чотири міські об’єкти, назви яких пов’язані з російською федерацією та її сателітами

02 березня 2023 року, 17:20

У Києві перейменували ще чотири міські об’єкти, назви яких пов’язані з російською федерацією та її сателітами. За відповідні рішення проголосувала більшість депутатів Київської міської ради.

За словами заступника міського голови – секретаря Київської міської ради Володимира Бондаренка, у столиці міська влада спільно з громадськістю вже другий рік поспіль активно провадить процес деколонізації та дерусифікації міської топоніміки.

«Цей процес не може відбуватись без урахувань громадської думки, тому міська влада попередньо зібрала пропозиції, а потім провела рейтингове електронне голосування щодо перейменувань міських об’єктів. Мешканці зробили свій вибір, і на основі цих результатів депутатський корпус Київської міської ради приймає рішення. Спільно ми позбуваємось назв вулиць, провулків, узвозі, проспектів та площ, які нам примусово нав’язала радянська влада. Київ – це столиця держави Україна, а не частина так званого великого СРСР. У місті-герої Києві не має бути топонімів, які возвеличують російську імперію та тоталітаристський режим», – наголосив Володимир Бондаренко.

У столиці перейменовано низку міських об’єктів.

Солом’янський  район:

  • вулиця Генерала Тупікова – вулиця Андрія Мельника.

Шевченківський  район:

  • вулиця Тургенєвська – вулиця Олександра Кониського;
  • провулок Герцена – провулок Бабин Яр.

Оболонський район:

  • вулиця Аляб’єва – вулиця Гулаків-Артемовських.

Якщо у Вас виникли технічні питання або побажання з приводу доопрацювання Єдиного веб-порталу м. Києва, то зверніться, будь ласка, до служби технічної підтримки за номером: (044) 366-80-13 або напишіть на електронну пошту [email protected]