Версія для людей з порушеннями зору
Версія для людей з порушеннями зору

Валентин Мондриївський: Пробне ЗНО-2021 у столиці відбудеться 15 травня

19 квітня 2021 року, 16:12

Пробне ЗНО-2021 для майбутніх абітурієнтів із одного обраного предмета перенесено на 15 травня. Всі інші тести, для самостійної перевірки знання, учасники зможуть пройти вдома до 28 квітня. Про це повідомив заступник голови КМДА Валентин Мондриївський.

«Зважаючи на карантинні обмеження, Український центр оцінювання якості освіти прийняв рішення про перенесення пробного зовнішнього незалежного оцінювання в Києві. Раніше ми анонсували дату 24 квітня, проте через продовження локдауну дату тестів також перенесли на 15 травня», – розповів Валентин Мондриївський.

Він нагадав, що цьогоріч одинадцятикласники обирали для проходження пробного ЗНО лише один предмет, тестування з якого вони пройдуть у звичайному форматі 15 травня. Завдання з усіх інших навчальних предметів будуть доступні на особистих інформаційних сторінках як бонус, для самостійної перевірки знань. Пройти їх можна буде до 28 квітня та вже 30 квітня отримати результати.

«Після проходження пробного ЗНО, учасники зможуть внести свої відповіді до спеціального сервісу з визначення результатів у період з 15 до 18 травня. Результат тесту стане доступним вже 19 травня в особистому кабінеті», – зазначив Валентин Мондриївський.

Він додав, що учасники пробного оцінювання мають максимально відповідально поставитися до протиепідемічних рекомендацій, правил соціального дистанціювання, не наражати себе та інших на небезпеку, стежити за самопочуттям перед тестуванням та за наявності симптомів ГРВІ залишатися вдома.

Якщо у Вас виникли технічні питання або побажання з приводу доопрацювання Єдиного веб-порталу м. Києва, то зверніться, будь ласка, до служби технічної підтримки за номером: (044) 366-80-13 або напишіть на електронну пошту [email protected]