Версія для людей з порушеннями зору
Версія для людей з порушеннями зору

Виставку «Київ – незламне серце Європи», яка мандрувала світом, відкриють на залізничному вокзалі столиці 

05 січня 2023 року, 14:39

Наступного тижня на залізничному вокзалі столиці буде представлено виставку «Київ – незламне серце Європи», яку вже побачили у Празі, Любліні, Гіссені, Мехіко та Берліні. Про це повідомив директор Департаменту суспільних комунікацій КМДА Роман Лелюк. 

Експозиція нараховує 30 світлин українських фотографів, де зображено життя мешканців Києва та приміських містечок в умовах російської агресії, які мужньо долають всі випробування та вірять у перемогу над темрявою і смертю, що несе із собою росія. 

«Департамент суспільних комунікацій кілька місяців готував виставку, яка побувала в багатьох європейських містах і навіть у Північній Америці. Ми хотіли не просто показати світові, які мужні та відважні українці, а й те, що ми сьогодні боремося за свободу цивілізованого світу, за майбутнє всієї європейської спільноти. Тепер виставку зможуть побачити і жителі та гості столиці. Протягом місяця вона висітиме на платформі біля конкорсу, що з’єднує Центральний та Південний вокзали Києва», – зазначив Роман Лелюк. 

Він підкреслив, що на кожній фотографії поруч зі страшними руйнуваннями, які приніс із собою агресор, зображено людяність, життєствердність, чуйність, доброту та хоробрість наших людей. 

В експозиції використано роботи Дениса Копилова, Олексія Самсонова, Миколи Тимченка, Миколи Синельникова, Бориса Корпусенка, Павла Петрова, Андрія Скакодуба та пресслужби ДСНС.

Якщо у Вас виникли технічні питання або побажання з приводу доопрацювання Єдиного веб-порталу м. Києва, то зверніться, будь ласка, до служби технічної підтримки за номером: (044) 366-80-13 або напишіть на електронну пошту [email protected]