Версія для людей з порушеннями зору
Версія для людей з порушеннями зору

Віталій Кличко: Асоціація «Київська агломерація» обговорила питання, які спільно вирішуватимуть міста і селища Київщини

04 травня 2022 року, 16:04

На засіданні загальних зборів Асоціації органів місцевого самоврядування «Київська агломерація» міські та селищні голови обговорили питання, які потрібно вирішувати спільно, особливо в умовах протистояння російському агресору та для відновлення життя у звільнених від окупантів передмістях столиці. Про це повідомив мер Києва, голова Асоціації міст України та асоціації «Київська агломерація» Віталій Кличко.

У засіданні взяли участь 12 голів міст і селищ Київської області. Всього до Асоціації входять 19 членів.

«Сьогодні дуже важлива ефективна співпраця і взаємодопомога громад «Київської агломерації». Перш за все, у відновленні міст, селищ і сіл, що постраждали від варварських дій окупантів. Їм потрібна техніка і допомога у відновленні зруйнованої інфраструктури, житла, будівництва захисних споруд. Необхідно також налагодити транспортне пасажирське сполучення населених пунктів області зі столицею. Окремий виклик – це підготовка до наступного опалювального сезону. І вирішимо ми ці питання тільки спільно і злагодженими діями», – підкреслив Віталій Кличко.

Голови громад передмість Києва зазначили, що перша допомога – і гуманітарна під час окупації, і у відновленні критичної інфраструктури – надходила від столиці. Так, наприклад, нещодавно вдалося з’єднати водогони Ірпеня і Києва. І з кінця квітня вода в Ірпінь постачається зі столичних водопровідних станцій. І Київ продовжує допомагати містам області, які постраждали від варварства окупантів та зазнали найбільших руйнувань.

«Столична влада готова допомагати всім, чим може, щоб і вирішити проблему нестачі якісної питної води в передмістях, і допомагати технікою, фахівцями для інших відновлювальних робіт, і логістикою – щоб швидше відновити життя в містах біля столиці, що прийняли на себе удар та постраждали від дій російських окупантів. Готові, в межах своїх можливостей, допомагати й інші громади Київщини», –  наголосив Віталій Кличко.

Домовилися голови громад Асоціації «Київська агломерація» і про те, щоб звернутися до європейських партнерів щодо допомоги у відновленні Київщини та столиці України. Зокрема, звернеться Асоціація до європейських фахівців, аби ті допомогли розробити та втілити ефективну логістичну транспортну систему агломерації. А також – реалізувати інші інфраструктурні проекти.

Продовжить «Київська агломерація» співпрацювати в цих напрямках і з Асоціацією міст України та Радою Європи.

Якщо у Вас виникли технічні питання або побажання з приводу доопрацювання Єдиного веб-порталу м. Києва, то зверніться, будь ласка, до служби технічної підтримки за номером: (044) 366-80-13 або напишіть на електронну пошту [email protected]