Версія для людей з порушеннями зору
Версія для людей з порушеннями зору

Жахи окупації, переживання за рідних, страх втратити життя: із початку нового етапу війни на гарячу лінію Центру гендерної рівності надійшло більше двох тисяч звернень

04 травня 2022 року, 17:07

З початку повномасштабного вторгнення РФ на телефон довіри Київського міського центру гендерної рівності, протидії та запобігання насильства надійшло більше двох тисяч дзвінків щодо психологічної допомоги та підтримки. Про це повідомила заступниця голови КМДА Марина Хонда.

«Телефон довіри працює зараз не тільки для киян, а й для мешканців інших регіонів України. Зокрема, для тих, хто перебував на окупованих територіях. Із 24 лютого до Центру надійшло 2049 дзвінків. З них: 1712 дзвінків від жінок і 337 від чоловіків. Близько 15% дзвінків з інших регіонів України. На сьогодні люди звертаються за допомогою психологів через страх не вижити, або через жахи, які вони спостерігали в окупації. Люди переживають за своїх рідних, які перебувають на окупованих територіях або на територіях, де йдуть бойові дії. Психологи Центру надають допомогу усім, хто її потребує, і кожен може звернутися до Центру за підтримкою», – зазначила Марина Хонда.

Заступниця голови КМДА нагадала, що що всі, кому необхідна психологічна допомога можуть звертатися телефоном на муніципальну гарячу лінію телефон довіри за номером: 15-00 зі стаціонарного або 044-272-15-00 з мобільного.

Вона також зазначила, що на сьогодні психологи Центру спільно зі спеціальними підрозділами поліції здійснюють виїзди на деокуповані території Київської області з метою документування злочинів російської армії, зокрема, сексуального характеру. Фахівці надають підтримку постраждалим особам та роз’яснюють про подальші кроки після травмуючих подій.

Притулок Центру продовжує свою роботу, приймаючи постраждалих осіб та надаючи всіляку допомогу відповідно до індивідуальних потреб. Тільки минулого тижня відбулися 2 поселення (жінка та жінка з дитиною).

Також можна отримати психологічні консультації і у Skype (dovira1500). Протягом квітня надано 63 консультації в онлайн-форматі.

Крім того, психологами Центру проводяться очні консультації у Vcentrihub: Оболонь за адресою: м. Київ, просп. Оболонський, 22-А. Години прийому: 10:00-16:00.

Також, постраждалі можуть отримати первинну та вторинну юридичну допомогу від юристів Бюро вторинної безоплатної правової допомоги.

Якщо у Вас виникли технічні питання або побажання з приводу доопрацювання Єдиного веб-порталу м. Києва, то зверніться, будь ласка, до служби технічної підтримки за номером: (044) 366-80-13 або напишіть на електронну пошту [email protected]