Версія для людей з порушеннями зору
Версія для людей з порушеннями зору

Віталій Кличко: На оновлення прибудинкових територій та міжквартальних проїздів місто цього року виділило 620 мільйонів гривень (+відео)

07 жовтня 2020 року, 12:19

На оновлення прибудинкових територій та міжквартальних проїздів в усіх районах міста з бюджету столиці цього року виділили 620 млн грн. Про це мер Києва Віталій Кличко заявив під час онлайн прес-конференції, відповідаючи на питання ЗМІ.

«840 прибудинкових територій та міжквартальних проїздів у всіх районах столиці оновили цього року. В 2019 році – 827 дворів. Деякі з них не бачили ремонту по 40-50 років!» – сказав Віталій Кличко.

 За словами мера Києва, велику програму з ремонту дворів місто розпочало минулого року. Якщо у 2019-му роботи здійснювали переважно в невеликих дворах та проїздах, то цьогоріч – в основному на територіях площею понад 1000 квадратних метрів.

«Це – наймасштабніше оновлення дворів за останні десятиріччя. На більшості об’єктів роботи вже здійснили на понад 90%. У Дарницькому, Оболонському, Подільському та Шевченківському районах роботи завершили в повному обсязі», – додав Віталій Кличко.

Найбільшу кількість об’єктів оновили в Дарницькому районі – 111, у Дніпровському – 106, у Деснянському районі відремонтували 99 дворів і проїздів, у Солом’янському районі – 91 об’єкт.

«Всього на оновлення прибудинкових територій та міжквартальних проїздів цьогоріч ми виділили 620 млн гривень. І цю програму з ремонту столичних дворів та проїздів продовжимо і наступного року», – наголосив Віталій Кличко.

Якщо у Вас виникли технічні питання або побажання з приводу доопрацювання Єдиного веб-порталу м. Києва, то зверніться, будь ласка, до служби технічної підтримки за номером: (044) 366-80-13 або напишіть на електронну пошту [email protected]