Версія для людей з порушеннями зору
Версія для людей з порушеннями зору

Віталій Кличко: На полігоні № 5 у Підгірцях розпочнуть рекультивацію і підготовку полігону до закриття

12 жовтня 2020 року, 12:25

На полігоні № 5 у Підгірцях розпочнуть рекультивацію і підготовку полігону до закриття. Про це мер Києва Віталій Кличко заявив під час онлайн прес-конференції, відповідаючи на питання ЗМІ.

«Полігон № 5 у Підгірцях – це найбільше сміттєзвалище в Україні. За рік на нього звозять понад 450 тисяч тонн відходів. Працює цей полігон уже 34 роки. Уявіть скільки там сміття! Ми впроваджуємо на полігоні новітні технології, аби мінімізувати його негативний вплив на екологію. Нагадаю, кілька років тому ми встановили сучасну станцію очищення фільтрату, що здатна сьогодні очищувати 750 кубометрів фільтрату на добу. Це не допускає виливу фільтрату в навколишнє середовище. Я вже підписав розпорядження про початок робіт із рекультивації усього полігону – тобто підготовки до його закриття!» – повідомив Віталій Кличко.

За його словами, проект рекультивації першої карти на полігоні вже пройшов державну експертизу. Сьогодні закуповують необхідне обладнання. Мер зазначив, що процес буде тривалим.

«Ми повинні зробити все можливе, аби надійно законсервувати сміття і не допустити різного роду аварійних випадків. Паралельно місто працює над створенням альтернативи полігону. Київ уже розробив «План управління відходами», що передбачає будівництво переробних підприємств», – зазначив Віталій Кличко.

Якщо у Вас виникли технічні питання або побажання з приводу доопрацювання Єдиного веб-порталу м. Києва, то зверніться, будь ласка, до служби технічної підтримки за номером: (044) 366-80-13 або напишіть на електронну пошту [email protected]