Версія для людей з порушеннями зору
Версія для людей з порушеннями зору

Віталій Кличко: Під час локдауну громадський транспорт столиці працюватиме

16 грудня 2020 року, 12:25

Під час локдауну, який уряд планує запровадити з 8 до 24 січня наступного року, громадський транспорт столиці працюватиме. Про це мер Києва Віталій Кличко заявив під час онлайн-брифінгу, відповідаючи на запитання від ЗМІ.

«Громадський транспорт столиці буде працювати. Обмеження в наземному транспорті, в тому числі, у маршрутних таксі, стосуватимуться кількості пасажирів.  Їх можна перевозити у кількості місць для сидіння. Тому прошу всіх дотримуватися цього правила. А також обов’язково одягати маску в громадському транспорті. І під час карантинних обмежень користуйтеся транспортом тільки за нагальної потреби», – наголосив Віталій Кличко.

Він нагадав, що за висновками фахівців, майже 30 відсотків зараження вірусом відбувається саме в громадському транспорті.

Метрополітен, за рішенням уряду, під час локдауну працюватиме в штатному режимі.

«Хочу також зазначити, що весь комунальний транспорт щодня проходить процедуру дезінфекції. І щодня на маршрути міста виходять понад 500 автобусів, 328 тролейбусів та 266 трамваїв», – зазначив Віталій Кличко.

Якщо у Вас виникли технічні питання або побажання з приводу доопрацювання Єдиного веб-порталу м. Києва, то зверніться, будь ласка, до служби технічної підтримки за номером: (044) 366-80-13 або напишіть на електронну пошту [email protected]