Версія для людей з порушеннями зору
Версія для людей з порушеннями зору

Віталій Кличко розповів про те, скільки людей користуються громадським транспортом за спецперепустками

01 квітня 2020 року, 12:26

Мер Києва Віталій Кличко розповів про те, скільки людей користуються громадським транспортом за спеціальними перепустками, а також про нові ініціативи соціально відповідального бізнесу. Про це мер столиці Віталій Кличко заявив під час онлайн прес-конференції, відповідаючи на запитання, отримані від ЗМІ.

«Після закриття метрополітену у столиці все навантаження взяв на себе наземний громадський транспорт, що працює сьогодні в обмеженому режимі. Тільки за спецквитками. Щодня він перевозить понад 40 тисяч пасажирів. Це медики, співробітники поліції та рятувальники, працівники стратегічних підприємств, що забезпечують життєдіяльність міста. Ми в оперативному режимі відслідковуємо ситуацію. І там, де необхідно, збільшуємо кількість транспорту. А також – змінюємо маршрути», – сказав Віталій Кличко.

Так, для зручності мешканців Троєщини збільшили кількість одиниць рухомого складу. І запустили 2 додаткових тролейбусних маршрути і один автобусний.

Також мер Києва подякував соціально відповідальному бізнесу, який допомагає.

«Наприклад, сервіс Shuttle Heroes розробив безкоштовні маршрути для медичних працівників. Цей сервіс буде доступний користувачам з промокодами. Їх розповсюдять через адміністрації лікарень за допомогою SMS та через платформу HELSI.ME. Користувачі зможуть замовити місце в шатлі через додатки Uber і Uber Shuttle. У столиці маршрути для медиків охоплять транспортне сполучення, зокрема, з опорними закладами, де лікують хворих на коронавірус», – зазначив Віталій Кличко.

Якщо у Вас виникли технічні питання або побажання з приводу доопрацювання Єдиного веб-порталу м. Києва, то зверніться, будь ласка, до служби технічної підтримки за номером: (044) 366-80-13 або напишіть на електронну пошту [email protected]