Версія для людей з порушеннями зору
Версія для людей з порушеннями зору

Віталій Кличко: Столична влада залучає громадськість до перевірки доступу до укриттів

01 червня 2023 року, 16:48

Міська влада залучає громадськість до перевірки доступу до укриттів у Києві. Місто закликає долучатися до цієї ініціативи всіх небайдужих киян в якості громадських уповноважених із таких перевірок. Про це мер Києва Віталій Кличко повідомив своєму Telegram-каналі.

«Півтора місяці тому Департаментом муніципальної безпеки КМДА був укладений Меморандум про співпрацю щодо контролю за роботою укриттів з групою громадського моніторингу «Озон». Група збирає і надає департаменту адреси укриттів, на які скаржаться мешканці. Вже провели низку спільних інспекцій», – зазначив мер Києва.

Віталій Кличко закликав долучатися до цієї ініціативи всіх небайдужих киян в якості громадських уповноважених із таких перевірок.

Щоб долучитися, треба звертатися на офіційну електронну пошту Департаменту муніципальної безпеки КМДА: [email protected].

Якщо у Вас виникли технічні питання або побажання з приводу доопрацювання Єдиного веб-порталу м. Києва, то зверніться, будь ласка, до служби технічної підтримки за номером: (044) 366-80-13 або напишіть на електронну пошту [email protected]