Версія для людей з порушеннями зору
Версія для людей з порушеннями зору

Віталій Кличко: У Києві суттєво похолодає. Всі столичні служби працюють у посиленому режимі, аби кияни безперебійно отримували всі необхідні послуги

06 січня 2023 року, 13:25

У Києві сьогодні суттєво похолодає. Уночі температура повітря опуститься до 11 градусів нижче нуля. Всі столичні служби готові до зниження температури та працюють у посиленому режимі, аби кияни безперебійно отримували всі необхідні послуги. Про це мер Києва Віталій Кличко написав у своєму Telegram-каналі.

«У Києві сьогодні суттєво похолодає. За прогнозом синоптиків, уночі температура повітря опуститься до 11 градусів нижче нуля. Усі столичні служби готові до зниження температури та працюють у посиленому режимі, аби кияни безперебійно отримували всі необхідні послуги. Наразі домівки киян забезпечені тепло- та водопостачанням. Відключення світла відбувається відповідно до стабілізаційних графіків ДТЕК. Енергетики наголошують, що в умовах зниження температури навантаження на електромережі зростатиме. Тож споживати електроенергію необхідно свідомо. Зокрема, аби уникнути аварійних відключень», – зазначив Віталій Кличко.

За словами мера Києва, аварійні служби чергують цілодобово та готові оперативно усувати проблеми на міських мережах. Зокрема, готуючись до опалювального сезону, місто збільшило склад аварійної служби «Київтеплоенерго». Керуючі компанії, що обслуговують житловий фонд, також придбали додаткові аварійно-ремонтні авто для роботи взимку.

На випадок надзвичайної ситуації та тривалої відсутності електрики й опалення в столиці працюють 530 пунктів обігріву, які оснащені генераторами та іншим необхідним обладнанням, аби люди могли зігрітись, підзарядити гаджети, випити чаю. Додатково працюють ще понад 100 пунктів, які забезпечують підприємці.

Де розташовані пункти обігріву, можна подивитися на мапі: http://surl.li/ehpcy

Якщо у Вас виникли технічні питання або побажання з приводу доопрацювання Єдиного веб-порталу м. Києва, то зверніться, будь ласка, до служби технічної підтримки за номером: (044) 366-80-13 або напишіть на електронну пошту [email protected]