Версія для людей з порушеннями зору
Версія для людей з порушеннями зору

Віталій Кличко відзначив громадські організації, які успішно реалізували корисні для громади столиці ініціативи

15 вересня 2021 року, 21:23

Мер Києва Віталій Кличко вручив нагороди громадським організаціям, переможцям відбору успішних громадських ініціатив у вирішенні питань місцевого значення «ТОП-100»  в рамках відзначення Міжнародного дня демократії.

Церемонія відбувається в столиці другій рік поспіль. Проекти, які реалізували громадські організації, стосуються різних сфер життя – соціальні, економічні, культурні та спортивні.

«Символічно, що наш урочистий захід відбувається в Міжнародний день демократії, який встановила Генеральна асамблея ООН у 2007 році.  Бо саме демократичне врядування надає можливості активним  мешканцям громади реалізувати свої ініціативи та ідеї. Своїми досягненнями та активною громадянською позицією ви доводите, що наше місто має великий потенціал. Має громадських лідерів, які в конструктивній співпраці з міською владою допомагають вирішувати різні питання життєдіяльності міста. Створення в ньому комфортного середовища, цікавих подій для киян та гостей столиці.  І я дякую вам усім за це!» – заявив Віталій Кличко.

Серед номінантів, зокрема: Німецьке товариство міжнародного співробітництва «Deutsche Gesellschaft für Internationale Zusammenarbeit (GIZ) GmbH», благодійна організація «Благодійний фонд «Пробіг під каштанами», благодійний фонд «З теплом у серці», ветеранські організації, громадські організації, які допомагають молоді та багато інших.

«Переконаний, що тільки наша спільна щоденна праця, ініціативи та енергія всіх мешканців міста перетворять Київ на сучасну європейську столицю, а Україну на успішну європейську державу. Без боротьби перемоги не буде. Потрібно боротися за кожен проект, за наше місто і за нашу країну. Тільки цього року громадські організації спільно з органами влади реалізували понад триста різних проектів! Сподіваюсь, ваш приклад надихне активних киян на участь у місцевих ініціативах, на втілення проектів, важливих для столиці та її мешканців.  І ще раз дякую вам за те, що любите своє місто! Бажаю нових ідей і проектів та енергій на їхнє успішне втілення!» – наголосив Віталій Кличко.

Якщо у Вас виникли технічні питання або побажання з приводу доопрацювання Єдиного веб-порталу м. Києва, то зверніться, будь ласка, до служби технічної підтримки за номером: (044) 366-80-13 або напишіть на електронну пошту [email protected]