Версія для людей із вадами зору

Віталій Кличко вручив сертифікати на квартири родинам шести Героїв Небесної сотні і одному Герою, який втратив здоров'я внаслідок подій на Майдані

17 лютого 2016 року, 11:36

Мер Києва Віталій Кличко зустрівся та вручив сертифікати на квартири родинам шести Героїв Небесної сотні і одному Герою, який втратив здоров'я внаслідок подій на Майдані.

«Ми зустрічаємося з вами в річницю трагічних подій на Майдані. Майдан насправді ще не закінчився, – він остаточно переможе коли ми втілимо в життя необхідні зміни, заради яких віддали своє життя ваші рідні, Герої Небесної сотні», – зазначив Віталій Кличко.

Мер додав, що столична влада у нинішній складній ситуації намагається підтримати родини Героїв Небесної Сотні і вже знайшла можливість надати житло тим родинам, які найбільше потребують поліпшення житлових умов.

«Сьогодні я хочу вручити сертифікати на квартири вам – родинам шести киян – Героїв Небесної сотні і одному герою, який втратив здоров'я внаслідок подій на Майдані. Всі ви потребуєте поліпшення житлових умов. І це, мабуть, найменше, що ми можемо для вас зробити», – сказав Віталій Кличко.

Будинок, в якому сім'ї Героїв отримали сертифікати на квартири, розташований по вулиці Соломії Крушельницької і буде введений в експлуатацію у третьому кварталі 2016 року.

Якщо у Вас виникли технічні питання або побажання з приводу доопрацювання Єдиного веб-порталу м. Києва, то зверніться, будь ласка, до служби технічної підтримки за номером: (044) 366-80-13 або напишіть на електронну пошту support.web@kyivcity.gov.ua