Версія для людей із вадами зору

Віталій Кличко: «Якщо на підприємстві чи в установі виявлять випадок захворювання – працівників відправлять на двотижневу самоізоляцію»

14 квітня 2020 року, 12:50

Підприємства чи установи, на яких зафіксують випадок захворювання на коронавірус, закриють, а співробітників відправлять на двотижневу самоізоляцію. Про це мер столиці Віталій Кличко заявив під час онлайн прес-конференції, відповідаючи на запитання, отримані від ЗМІ.

«Якщо на підприємстві чи в установі виявлять випадок захворювання, – підприємство закриють. А усіх працівників відправлять на двотижневу самоізоляцію під контролем лікарів. І у нас вже є такий випадок – Києво-Печерська Лавра», – повідомив Віталій Кличко.

Контролювати виконання таких заходів мають «Київський міський лабораторний центр МОЗ України», головне управління Держпраці у Київській області та Національна поліція.

«Рішення комісії з надзвичайних ситуацій міста є обов’язковими для всіх підприємств, установ та організацій, розташованих у Києві. Нагадаю, за порушення умов карантину, правил протиепідемічних заходів та санітарного законодавства передбачена адміністративна та кримінальна відповідальність. А нижній поріг штрафу становить 17 тисяч гривень», – підкреслив Віталій Кличко.

Якщо у Вас виникли технічні питання або побажання з приводу доопрацювання Єдиного веб-порталу м. Києва, то зверніться, будь ласка, до служби технічної підтримки за номером: (044) 366-80-13 або напишіть на електронну пошту support.web@kyivcity.gov.ua