Версія для людей із вадами зору

Віталій Кличко: «За минулу добу коронавірус підтвердили ще у 61 киянина. Один випадок – летальний»

15 квітня 2020 року, 12:05

За минулу добу коронавірус підтвердили ще у 61 киянина. Один випадок – летальний. Загалом у Києві вже 612 підтверджених випадків захворювання на COVID-19. Про це мер Києва Віталій Кличко заявив під час онлайн прес-конференції.

«Динаміка розповсюдження вірусу в столиці – невтішна. Кількість киян, у яких лабораторно підтвердили захворювання на коронавірус, за минулу добу збільшилася ще на 61 людину. З них – троє медиків. За добу, що минула, в столиці, на жаль, ще 1 летальний випадок. Загалом у Києві вже 612 підтверджених випадків захворювання на COVID-19», – сказав Віталій Кличко.

 Серед тих, що захворіли: 26 жінок віком від 26 до 65 років та 29 чоловіків – від 20 до 67 років. Захворіли і шестеро дітей – четверо дівчат та двоє хлопців.

До лікарень столиці госпіталізували 28 пацієнтів. Інші лікуються на самоізоляції, під контролем медиків.

«З випадків, зареєстрованих за минулу добу, ще 1 – у Києво-Печерській Лаврі. Та три – в Іонінському монастирі», – додав Віталій Кличко.

Якщо у Вас виникли технічні питання або побажання з приводу доопрацювання Єдиного веб-порталу м. Києва, то зверніться, будь ласка, до служби технічної підтримки за номером: (044) 366-80-13 або напишіть на електронну пошту support.web@kyivcity.gov.ua