Версія для людей із вадами зору

Віталій Кличко: «За минулу добу коронавірус підтвердили у 52 осіб. 11 із них – медики»

01 травня 2020 року, 11:43

Кількість киян, у яких за минулу добу підтвердили захворювання на коронавірус, збільшилася на 52 людини. 11 із них – медики. Загалом у столиці вже 1453 підтверджених випадки COVID-19. Про це мер Києва Віталій Кличко написав на сторінці в соціальній мережі Facebook.

«Друзі! Ще в 52 людей за минулу добу лабораторно підтвердили захворювання на коронавірус. 11 із них – медики. На сьогодні в столиці вже 1453 підтверджених випадки захворювання на COVID-19», – повідомив Віталій Кличко.

Серед тих, що захворіли: 

33 жінки віком від 20 до 88 років. І 2 дівчинки – чотирьох та семи років.

14 чоловікiв від 20 до 60 років. Та 3 хлопчики – від семи до шістнадцяти років.

Одужали за минулу добу 5 осiб. Усього в Києві подолали коронавірус 80 людей.

Також мер повідомив, що в столиці виявили осередки захворювання та закрили на карантин 2 гуртожитки.

«Один – на вулиці Бажова, де виявили 1 хворого та 60 осіб, із якими він контактував. Другий – на вулиці Бойчука. Там 5 хворих і серед контактних осіб – усі мешканці гуртожитку. В будівлях обох гуртожитків здійснюють дезінфікуючі заходи. Хворих госпіталізували в лікарню. А ті, хто з ними контактував, – на самоізоляції, під медичним наглядом. Я ще раз звертаюся до всіх: вірус не відступив! Не ставтеся легковажно до свого здоров’я, не нехтуйте правилами безпеки», – наголосив Віталій Кличко.

Якщо у Вас виникли технічні питання або побажання з приводу доопрацювання Єдиного веб-порталу м. Києва, то зверніться, будь ласка, до служби технічної підтримки за номером: (044) 366-80-13 або напишіть на електронну пошту support.web@kyivcity.gov.ua