Версія для людей з порушеннями зору
Версія для людей з порушеннями зору

Віталій Кличко закликав депутатів Київради підтримати рішення, необхідні для оперативного забезпечення системи територіальної оборони столиці

23 лютого 2022 року, 11:44

Мер Києва Віталій Кличко закликав депутатів Київради підтримати рішення, необхідні для оперативного забезпечення системи територіальної оборони столиці та цивільного захисту населення.

Зокрема, йдеться про передачу, фактично на безоплатній основі, Міністерству оборони нежитлових приміщень комунальної власності для розміщення бригад територіальної оборони столиці. Також депутати мають ухвалити питання щодо бюджету і фінансування витрат на тероборону та цивільний захист. Про це мер Києва Віталій Кличко заявив на початку засідання Київради.

«Сьогодні ми розпочинаємо засідання Київради, яке формально закривати не будемо. Щоб ми могли, за спецпроцедурою, зібратися у будь-який момент. Аби оперативно розглянути ті чи інші питання оборони Києва, життєзабезпечення міста та безпеки його мешканців. Цього від нас вимагає ситуація в столиці та в державі. Загроза подальшої агресії Росії, яка фактично оголосила Україні війну. І я закликаю всіх депутатів сконцентруватися, згуртуватися, забути про політичні кольори. Колір у нас усіх сьогодні один – синьо-жовтий! І мета одна – захистити наше місто і нашу державу! Сьогодні ми ухвалимо рішення, що дозволить місту фактично на безоплатній основі передавати Міністерству оборони нежитлові приміщення комунальної власності для розміщення бригад тероборони столиці. Ми створюємо систему територіальної оборони під егідою Міноборони. Багато питань є. Зокрема, і через неврегульованість законодавства. Але треба зробити все, щоб оперативно і в законний спосіб зробити нашу спільну роботу максимально ефективною. Тому, думаю, всі депутати підтримають таке рішення», – підкреслив мер Києва.

Також депутати мають ухвалити питання щодо бюджету і фінансування витрат на тероборону та цивільний захист.

Віталій Кличко нагадав, що на початку цього року Київрада ухвалила міську цільову програму «Захисник Києва» на 2022-2024 роки на загальну суму понад 110 млн грн. На цей рік, зокрема, передбачено 40 мільйонів гривень.

«Ми повинні виділити ці кошти. Вони потрібні на облаштування приміщень для батальйонів тероборони. На закупівлю форми для резервістів, аптечок, радіостанцій та іншого. За потреби, ми можемо оперативно збиратися, як я вже сказав, і розглядати питання збільшення фінансування. Ми сьогодні повинні максимально оперативно реагувати на ситуацію в місті та ті виклики, що можуть бути. Тому звертаюся до депутатів: ефективно працюємо! Хто ще не вступив до лав тероборони, – зробіть це! Хто має пропозиції щодо допомоги в роботі служб цивільного захисту, Муніципальної безпеки – звертайтеся, допомагайте! Ми сьогодні повинні бути єдиною командою, яка в умовах загрози українській державності працює на захист і життєзабезпечення столиці, на захист нашої країни!» – підкреслив Віталій Кличко.

Якщо у Вас виникли технічні питання або побажання з приводу доопрацювання Єдиного веб-порталу м. Києва, то зверніться, будь ласка, до служби технічної підтримки за номером: (044) 366-80-13 або напишіть на електронну пошту [email protected]