Версія для людей з порушеннями зору
Версія для людей з порушеннями зору

Віталій Кличко: Завтра на маршрути столиці вийдуть іще 18 автобусів, які передали в якості допомоги німецькі партнери

01 грудня 2022 року, 14:52

Автобуси, отримані Києвом від європейських партнерів, продовжують виходити на столичні маршрути. Відзавтра, з 2 грудня, на маршрутах столиці вже працюватимуть і 18 автобусів Mercedes з тих, які передали в якості допомоги німецькі партнери. Про це мер Києва Віталій Кличко повідомив у своєму Telegram-каналі.

«Автобуси, отримані Києвом від європейських партнерів, продовжують виходити на столичні маршрути. Відзавтра, з 2 грудня, на маршрутах столиці вже працюватимуть 18 автобусів Mercedes з тих, які передали нам в якості допомоги перевізники з німецьких міст Мюнхен, Зевен, Ганновер та Регензбург. Ці автобуси курсуватимуть на маршрутах №№ 2, 22, 56. Ще близько 10 німецьких автобусів перебуватимуть в оперативному резерві в готовності вийти на найбільш завантажені напрямки», – написав Віталій Кличко.

Автобуси пройшли тривалі процедури реєстрації та сертифікації, отримали необхідне обладнання для функціонування електронного квитка та GPS-трекери, системи аудіовізуального сповіщення.

Якщо у Вас виникли технічні питання або побажання з приводу доопрацювання Єдиного веб-порталу м. Києва, то зверніться, будь ласка, до служби технічної підтримки за номером: (044) 366-80-13 або напишіть на електронну пошту [email protected]