Версія для людей з порушеннями зору
Версія для людей з порушеннями зору

Власники готелів, ресторанів та інших закладів туристичного призначення, які були пошкоджені внаслідок військової агресії рф, можуть отримати фінансування на відновлення

27 січня 2023 року, 11:11

Власники готелів, ресторанів та інших закладів туристичного призначення, які були пошкоджені внаслідок військової агресії рф, можуть отримати фінансування на відновлення. Про це повідомляє Управління туризму та промоцій КМДА.

Управління туризму та промоцій КМДА зазначає, що завдяки тому, що в Україні створено «Фонд відновлення зруйнованого майна та інфраструктури» фізичні та юридичні особи всіх форм власності, яким належать об’єкти туристичного призначення – заклади харчування, курортні заклади, готелі та інші заклади розміщення, пошкоджені чи знищені внаслідок військової агресії рф, можуть отримати фінансування на відновлення.

Для формування реєстру пошкоджених об’єктів Державне агентство розвитку туризму просить розгорнуто заповнити google-форму щодо вже наявних фактів руйнувань за посиланням: https://cutt.ly/H9bG0p4 до 01.02.2023. На кожен об’єкт форма заповнюється окремо.

Якщо у Вас виникли технічні питання або побажання з приводу доопрацювання Єдиного веб-порталу м. Києва, то зверніться, будь ласка, до служби технічної підтримки за номером: (044) 366-80-13 або напишіть на електронну пошту [email protected]