Версія для людей з порушеннями зору
Версія для людей з порушеннями зору

Водопровідна вода в Києві безпечна та відповідає чинним Державним санітарним правилам і нормам ДСанПіН

21 жовтня 2022 року, 13:59

Водопровідна вода в Києві безпечна та відповідає чинним Державним санітарним правилам і нормам ДСанПіН. Про це повідомляє ПрАТ «АК «Київводоканал».

У «Київводоканалі» ретельно контролюють якість води річок Дніпра та Десни і артезіанських свердловин. Вода аналізується в лабораторіях, розташованих безпосередньо на водопровідних станціях, а також Головною лабораторією. Фахівці регулярно відбирають проби в місцях водозаборів та на виході з очисних споруд, а також у контрольних точках міської мережі.

На виході з очисних споруд контроль здійснюється щоденно за 22-ма, щомісячно за 48-ми та щорічно за 76 показниками. У розподільчих водопровідних мережах міста якість води перевіряється щоденно без вихідних у 35 контрольних точках на різних вулицях у всіх районах Києва. Головна лабораторія «Київводоканалу» щодня аналізує більше 70 проб.

Вода аналізується за фізико-хімічними і мікробіологічними, а також за радіаційними показниками.

На сьогодні всі процеси з водопідготовки здійснюють в установленому порядку, всі водопровідні споруди працюють у штатному режимі. «Київводоканал» забезпечений усіма необхідними реагентами в достатній кількості.

Станом на 21 жовтня відхилень у водопровідній воді немає, якість води відповідає чинним Державним санітарним правилам і нормам ДСанПіН.

Якщо у Вас виникли технічні питання або побажання з приводу доопрацювання Єдиного веб-порталу м. Києва, то зверніться, будь ласка, до служби технічної підтримки за номером: (044) 366-80-13 або напишіть на електронну пошту [email protected]