Версія для людей з порушеннями зору
Версія для людей з порушеннями зору

Восени інспектори благоустрою внесли близько 9,5 тисячі приписів та склали понад 2 тисячі протоколів

09 грудня 2021 року, 14:05

За три місяці осені столичні інспектори благоустрою внесли близько 9,5 тисячі приписів та склали понад 2 тисячі адміністративних протоколів. Найбільше інспектори Департаменту міського благоустрою та районних держадміністрацій фіксували порушень щодо роботи МАФів, несвоєчасно вивезеного сміття та літніх майданчиків. Про це повідомив директор Департаменту міського благоустрою Тимур Ткаченко.

«Ми посилено готувались до зими. В інспекторів благоустрою було дуже багато роботи. Фіксували неприбрані літні майданчики, у яких завершився термін дії договорів: близько 3000 приписів та 25 протоколів. Літні тераси заважають комунальним службам чистити тротуар від снігу. Перевіряли зливостоки та відновлення тротуарів і доріг після розриттів. Традиційно багато зауважень до роботи МАФів: близько 3000 приписів та 500 адміністративних протоколів. Невчасно вивезене сміття також у «лідерах»: 600 приписів і понад 70 протоколів», – додав Тимур Ткаченко.

Директор Департаменту міського благоустрою нагадав, що протягом жовтня в місті тривав період посиленого прибирання та впорядкування міського простору.

Під час комісійних виїздів у райони комунальним службам міста було надано до 230 протокольних доручень, виконання яких контролювали інспектори КП «Київблагоустрій».

«Місто – це живий організм, щогодини відбуваються різні події, у тому числі десь викидається сміття, десь малюють на стінах графіті, а десь навпаки – створюють сквер, встановлюють антипаркувальні стовпчики та прокладають велодоріжку. Благоустрій – історія, яка не має завершення. У ній беруть участь тією чи іншою мірою всі кияни», – прокоментував перший заступник голови КМДА з питань здійснення самоврядних повноважень Олексій Кулеба.

Як повідомляв раніше Олексій Кулеба на своїй сторінці у Facebook, вже з 1 січня столичні інспектори працюватимуть на секторах у новій формі.

Якщо у Вас виникли технічні питання або побажання з приводу доопрацювання Єдиного веб-порталу м. Києва, то зверніться, будь ласка, до служби технічної підтримки за номером: (044) 366-80-13 або напишіть на електронну пошту [email protected]