Версія для людей із вадами зору

Вячеслав Непоп: «Виконана обіцянка, яку взяла міська влада перед інвесторами ЖК «Перспектива»

19 липня 2019 року, 8:47

Архітектурно-містобудівна рада одностайно підтримала проект детального плану території (ДПТ) у межах вулиць Оноре де Бальзака, Градинської та Радунської у Деснянському районі Києва.

«Таким чином, виконана обіцянка, яку взяла на себе виконавча влада міста перед інвесторами ЖК «Перспектива». Тепер слово за Київрадою, яка має схвалити подане нами рішення», – прокоментував заступник голови КМДА Вячеслав Непоп.

На сьогодні житловий комплекс «Перспектива» (так звані «будинки Войцеховського» на Троєщині) має чотири секції: дві заселені, в третій побудований моноліт, а четверта побудована частково. Відсутність затвердженого детального плану території була головною проблемою добудови ЖК «Перспектива».

Саме тому комісія КМДА з вирішення проблемних питань по об’єктах незавершеного будівництва доручила вжити заходів щодо винесення ДПТ, до меж якої входить ЖК «Перспектива», на розгляд найближчої сесії Київради.

При цьому передбачено, що поруч із добудовою багатоквартирних будинків на означеній території буде реконструйована школа, побудований новий дитячий садок і стадіон для мешканців мікрорайону. Тобто запланований повноцінний розвиток інфраструктури, щоб поява нових житлових будинків не створювала додаткового навантаження на існуючі соціальні об’єкти. Також буде благоустроєна та озеленена прилегла територія, облаштовані автостоянки та місця для прогулянок і відпочинку.

Якщо у Вас виникли технічні питання або побажання з приводу доопрацювання Єдиного веб-порталу м. Києва, то зверніться, будь ласка, до служби технічної підтримки за номером: (044) 366-80-13 або напишіть на електронну пошту support.web@kyivcity.gov.ua