Версія для людей з порушеннями зору
Версія для людей з порушеннями зору

Генеральний план Києва буде винесений на громадські слухання до кінця року – Петро Оленич

01 жовтня 2021 року, 17:11

Заступник голови КМДА і керівник цифрової трансформації Києва (CDTO) Петро Оленич розповів про проект створення і реалізації Генерального плану Києва.

«Генеральний план – це основа міста та базовий показник, від якого ми повинні відштовхуватись. Він вкаже вектор розвитку Києва. Наприкінці року ми плануємо винести документ на громадські слухання. Кияни зможуть офіційно подати свої пропозиції, щодо кожної буде надана відповідь. Для цього спеціалісти вже працюють над доопрацюванням всіх документів відповідно до законодавчих і будівельних норм», – розповів Петро Оленич.

Він також акцентував увагу на важливості врахування думки громади. Як приклад – голосування за проєкти Громадського бюджету. Цього року прямий інструмент електронної демократії з’явився у міському застосунку «Київ Цифровий»: завдяки ньому люди можуть брати участь у розподілі міських коштів.

Також CDTO Києва підкреслив, що в Генеральний план входить і комплексна схема транспорту, яку міська влада зараз доопрацьовує спільно зі Світовим банком.

«Наразі ми починаємо впровадження інтелектуальної транспортної системи у Києві. Для цього проводимо збір та аналіз даних щодо транспортних потоків у місті. Саме з «розумним» плануванням ми зможемо отримати від системи бажаний ефект», – додав Петро Оленич.

Якщо у Вас виникли технічні питання або побажання з приводу доопрацювання Єдиного веб-порталу м. Києва, то зверніться, будь ласка, до служби технічної підтримки за номером: (044) 366-80-13 або напишіть на електронну пошту [email protected]