Версія для людей з порушеннями зору
Версія для людей з порушеннями зору

Заборона евакуації автівок на період воєнного стану призведе до колапсу в центральній частині міста - Руслан Кандибор

16 березня 2023 року, 17:20

Якщо заборонити евакуйовувати автівки на період воєнного стану, це призведе до колапсу в центральній частині міста. Таку думку в ефірі телеканалу «Київ» висловив директор Департаменту транспортної інфраструктури Руслан Кандибор.

Він нагадав, що у Верховній Раді зареєстрований законопроект 9092 від 10.03.2023 «Про внесення змін до статті 265-4 Кодексу України про адміністративні правопорушення щодо заборони тимчасового затримання транспортних засобів інспекторами з паркування під час дії правового режиму воєнного або надзвичайного стану».

«Порушники зможуть залишати транспортні засоби там, де вони захочуть – на смугах та зупинках громадського транспорту, велосипедних доріжках, пішохідних переходах тощо. При цьому, протягом перших 10 днів з моменту винесення постанови, сплатять штраф всього 50% від загальної суми –  340 гривень. І це буде дешевше, ніж паркуватися на паркувальних майданчиках», - зазначає Руслан Кандибор.

Він також зазначив, що у разі ухвалення цього законопроєкту,  місто не матиме можливості у разі надзвичайних ситуацій евакуйовувати транспортні засоби, які створюють перешкоди для спецтехніки, зокрема для карет швидкої допомоги, пожежних машин тощо. За словами Руслана Кандибора, з такою ситуацією місто зіштовхнулося в перші дні війни, коли до Центрального вокзалу був повністю заблокований під’їзд покинутими транспортними засобами, що унеможливлювало повноцінну евакуацію людей.

Якщо у Вас виникли технічні питання або побажання з приводу доопрацювання Єдиного веб-порталу м. Києва, то зверніться, будь ласка, до служби технічної підтримки за номером: (044) 366-80-13 або напишіть на електронну пошту [email protected]