Версія для людей з порушеннями зору
Версія для людей з порушеннями зору

Звільнення військовополонених і пам’ять про героїчну оборону міста Марії: на Софійській площі відкрилася виставка «Маріуполь: 86 днів оборони» (+фото)

21 травня 2024 року, 10:55

На Софійській площі відкрилася виставка «Маріуполь: 86 днів оборони». Подія присвячена другій річниці завершення оборони Маріуполя.

Виставка створена Big City Lab у межах проєкту «М86 Літопис оборони Маріуполя» спільно з громадськими організаціями «Серце Азовсталі» та «Асоціації родин захисників «Азовсталі».

Мета виставки – відтворити основні події оборони та є закликом до всіх нас пам’ятати про тих, хто вже понад два роки залишається в полоні, і консолідувати зусилля щодо їхнього звільнення.

Концепцію виставки розробили архітекторка Анна Помазанна з Харківської школи архітектури та кураторка Настя Іщенко з Big City Lab.

Як повідомляють організатори, архітектурне рішення виставки створює рамку сприйняття, але не затьмарює змісту. Вертикальні труби – образ промислового міста – відображають динаміку основних подій оборони: від світлих металевих поверхонь, що символізують початок боротьби, до темних матових структур, що відображають руйнацію та облогу міста. Форма виставки, подібно стрілці компасу, завжди вказує напрямок на Маріуполь.

Виставка триватиме до 20 червня. Вхід вільний.

Якщо у Вас виникли технічні питання або побажання з приводу доопрацювання Єдиного веб-порталу м. Києва, то зверніться, будь ласка, до служби технічної підтримки за номером: (044) 366-80-13 або напишіть на електронну пошту [email protected]