Версія для людей з порушеннями зору
Версія для людей з порушеннями зору

Депутатський корпус Київради подовжив дію комплексної міської цільової програми сприяння розвитку підприємництва, промисловості та споживчого ринку

15 грудня 2022 року, 18:04

Дію комплексної міської цільової програми сприяння розвитку підприємництва, промисловості та споживчого ринку подовжили на 2023 рік. Таке рішення на засіданні Київради ухвалили 66 депутатів.

Як зазначив виконувач обов’язків директора Департаменту промисловості та розвитку підприємництва КМДА Володимир Костіков, необхідно забезпечити належне та безперебійне функціонування господарського комплексу міста Києва в умовах воєнного стану в Україні, а також сприяти поступовому відновленню діяльності суб’єктів господарювання в усіх сферах соціально-економічного розвитку.

«У 2023 році комплексна міська цільова програма передбачає надання фінансово-кредитної підтримки суб’єктам малого та середнього підприємництва у столиці. Крім цього буде продовжено наповнення інформаційної онлайн служби для підприємців з можливістю отримання переліку всіх необхідних дозволів і ліцензій для відкриття різних видів бізнесу, а також передбачено ряд заходів задля розвитку інформаційної системи «Промисловість і наука міста Києва». Також буде організовано комплекс заходів та проведено конкурс «Столичний стандарт якості» та щорічну виставку-презентацію промислової продукції київських виробників «Зроблено в Києві». І звісно буде здійснено випуск каталогу «Експортери міста Києва» та проведено маркетингові дослідження зовнішніх ринків щодо реалізації експортного потенціалу промислових підприємств», – зазначив Володимир Костіков.

Виконувач обов’язків директора Департаменту промисловості та розвитку підприємництва КМДА додав, що в новому році також збільшено фінансування на розробку та візуалізацію графічної частини концепції розвитку дрібнороздрібної торгівельної мережі у місті Києві та малих архітектурних форм біля закладів ресторанного господарства.

Якщо у Вас виникли технічні питання або побажання з приводу доопрацювання Єдиного веб-порталу м. Києва, то зверніться, будь ласка, до служби технічної підтримки за номером: (044) 366-80-13 або напишіть на електронну пошту [email protected]