Версія для людей з порушеннями зору
Версія для людей з порушеннями зору

Микола Поворозник: За результатами обстежень у столиці під час останньої масової атаки пошкоджено 129 будівель

10 липня 2024 року, 13:03

Пошуково-рятувальні операції у Києві завершені: за результатами обстежень у столиці пошкоджено 129 будівель. Це і житлові будинки, і об’єкти соціальної інфраструктури: дитячі садочки, школи, медичні заклади. Про це повідомив перший заступник голови КМДА Микола Поворозник на своїй сторінці у Facebook.  

«У результаті обстрілу, на жаль, загинули 33 особи, зокрема й 5 дітей. Загалом постраждала 121 людина, серед них – 10 дітей. Наразі у стаціонарах столиці отримують медичну допомогу 38 постраждалих. Із лікарні «Охматдит» бригади швидкої допомоги перевезли 100 дітей, серед них – 6 постраждалих. Усіх їх, для продовження лікування, розмістили в комунальних і державних закладах столиці та області», – розповів Микола Поворозник.

Він також подякував усім спеціальним службам, комунальникам, волонтерам, медикам і кожному, хто долучився до розбору завалів. 

Нагадаємо, що пошуково-рятувальна операція тривала майже 3 доби. 

Якщо у Вас виникли технічні питання або побажання з приводу доопрацювання Єдиного веб-порталу м. Києва, то зверніться, будь ласка, до служби технічної підтримки за номером: (044) 366-80-13 або напишіть на електронну пошту [email protected]