Версія для людей із вадами зору

Моніторингові групи зафіксували очне навчання ще у кількох столичних школах – ГУ Держпродспоживслужби у м. Києві

11 листопада 2021 року, 17:43

Очне навчання зафіксували ще у двох навчальних закладах столиці: приватній школі Олени Вєдєрнікової за адресою: вул. Соснова, 10 (Василя Седляра), а також ПП «Логос» за адресою: просп. Оболонський, 16. Про це інформує ГУ Держпродспоживслужби у м. Києві.

На момент візиту моніторингових груп заклади продовжували допускати відвідувачів, зокрема здобувачів освіти, у свої приміщення та проводити навчальний процес в очному режимі.

Вимогу про організацію освітнього процесу в дистанційному режимі для закладів усіх форм власності містить п. 5 протоколу Постійної комісії з питань ТЕБ та НС КМДА від 28.10.2021 № 68.

Про порушення повідомлено Національну поліцію України щодо ознак кримінального порушення за ст. 325 Кримінального Кодексу України «Порушення санітарних правил і норм щодо запобігання інфекційним хворобам та масовим отруєнням», оскільки такі порушення визначених обмежувальних протиепідемічних заходів на період карантину можуть сприяти поширенню гострої респіраторної хвороби COVID-19 серед відвідувачів закладу – мешканців Києва та гостей столиці.

Мер Києва Віталій Кличко повідомив, що у зв’язку з погіршенням ситуації із захворюваністю на коронавірус у столиці, наступного тижня учні столичних шкіл, зокрема, молодшої школи продовжать навчання в дистанційному режимі.

Це пов’язано з тим, що останніми тижнями в столиці збільшилась захворюваність серед дітей. Як зазначають медики, штам «Дельта» –агресивніший і вражає багато молодих людей і дітей – із наслідками та ускладненнями.

Нагадаємо, що робочі групи у складі спеціалістів Головного управління Держпродспоживслужби в м. Києві, районної у місті Києві державної адміністрації, Національної поліції, «Муніципальної охорони» щоденно здійснюють контроль за дотриманням карантинних заходів у столиці.

Якщо у Вас виникли технічні питання або побажання з приводу доопрацювання Єдиного веб-порталу м. Києва, то зверніться, будь ласка, до служби технічної підтримки за номером: (044) 366-80-13 або напишіть на електронну пошту support.web@kyivcity.gov.ua