Версія для людей з порушеннями зору
Версія для людей з порушеннями зору

На маршрути у складних погодних умовах вийшли майже 100% одиниць громадського транспорту столиці – Олександр Густєлєв 

09 лютого 2021 року, 12:32

Міські служби продовжують долати наслідки снігопаду у столиці. Утім, у складних погодних умовах на маршрути вийшли майже 100% одиниць громадського транспорту столиці. Про це під час онлайн прес-брифінгу повідомив заступник голови КМДА Олександр Густєлєв.

«На сьогодні головним засобом пересування містян є громадський транспорт. На його роботі зосереджена основна увага. Майже 100% громадського транспорту вийшло на лінії: це 520 автобусів, 345 тролейбусів, 266 трамваїв та 1358 одиниць маршрутних таксі приватних перевізників», – поінформував Олександр Густєлєв.

Також, за його словами, одним із напрямів роботи транспортного блоку є евакуація транспортних засобів, які заважають руху громадського транспорту, екстреним службам та снігоприбиральній техніці.

«За добу 141 одиниця техніки евакуйована і більше 80 одиниць переміщено», – зазначив Олександр Густєлєв.

Він нагадав, що упродовж ночі на дорогах столиці працювали 459 одиниць спецтехніки та 246 працівників у складі 39 бригад із ручного прибирання КК «Київавтодор».

Удень кількість одиниць спецтехніки збільшено до 470 одиниць; більше 500 людей у складі бригад із ручного прибирання працюють на вулично-дорожній мережі.

Витрати посипальних матеріалів за добу склали: сіль – 1,9 тонни; пісок – 1,8 тонни. З вулично-дорожньої мережі столиці вивезли 350 тонн снігу.

Нагадаємо, що спостерігати за роботою снігоприбиральної техніки в столиці можна онлайн за посиланням: https://clean.kyivcity.gov.ua.

Якщо у Вас виникли технічні питання або побажання з приводу доопрацювання Єдиного веб-порталу м. Києва, то зверніться, будь ласка, до служби технічної підтримки за номером: (044) 366-80-13 або напишіть на електронну пошту [email protected]