Версія для людей з порушеннями зору
Версія для людей з порушеннями зору

Напередодні конкурсу на визначення перевізників Києва фіксуємо рекордно малу кількість заявок та низьку конкуренцію – Костянтин Усов

09 грудня 2021 року, 18:25

8 перевізників подали 19 пакетів документів на конкурс на визначення перевізників на міських маршрутах загального користування, що відбудеться 10 грудня. Про це повідомив у своєму Telegram-каналі заступник голови КМДА Костянтин Усов.

За його словами, документи надійшли від ПП «Універсал-Транс», ТОВ «Одеса авто транс», ТОВ «Союз-Авто», ТОВ «Автосервіс», ТОВ «Д-М Київтранс», ТОВ «Кийтранс-2005», ТОВ «Транссіті» та КП «Київпастранс».

«Напередодні конкурсу на визначення перевізників на міських маршрутах загального користування ми фіксуємо рекордно малу кількість заявок і пов’язуємо це з високими стандартами, які ми встановили. А саме – за оновленими вимогами автобуси мають бути пасажиромісткістю більше 60 місць, стандарту Євро-5 та в майбутньому мають бути обладнані камерами відеофіксації та датчиками підрахунку пасажирів. Також зберігаються всі попередні вимоги – доступність для людей із інвалідністю та маломобільних груп населення, відсутність візуального та звукового «сміття» в салоні автобуса, підтримка температурного режиму, уніформа водія, обслуговування пасажирів державною мовою, заборона курити в салоні тощо», – зазначив Костянтин Усов.

Заступник голови КМДА також розповів, що більшість перевізників подали на конкурс нові транспортні засоби 2019-2021 років випуску, що відповідають стандарту Євро-5, частина подали автобуси великої місткості, і лише двоє запропонували старі «богдани».

Нагадаємо, нещодавно Костянтин Усов назвав ключових гравців «маршруточної мафії», які на підставі документів з недостовірними чи неповними даними перемагали на конкурсах, послаблювали комунального перевізника, блокують в судах перевірки свого транспорту, відмовляються приймати і дотримуватись нових стандартів перевезень і роблять брехливі заяви та організовують «протести» проти мерії.

Якщо у Вас виникли технічні питання або побажання з приводу доопрацювання Єдиного веб-порталу м. Києва, то зверніться, будь ласка, до служби технічної підтримки за номером: (044) 366-80-13 або напишіть на електронну пошту [email protected]