Версія для людей з порушеннями зору
Версія для людей з порушеннями зору

Олексій Кулеба: Контроль за усуненням недоліків, виявлених під час виїзних обстежень – на інспекції з благоустрою

28 жовтня 2021 року, 19:15

У столиці завершується місяць масштабного впорядкування міського простору, що триває з 1 жовтня. Сьогодні комісія із проведення осіннього місячника з благоустрою інспектувала дев’ятий за рахунком район – Дніпровський. Про це повідомив перший заступник голови КМДА з питань здійснення самоврядних повноважень Олексій Кулеба, який очолює контрольні виїзди.

«Інспектування дев’яти районів позаду. Зараз із впевненістю можу сказати, що проблемні локації є всюди, вони ідентичні. Такі виїзди потрібні, в першу чергу, керівникам. Відповідальні мають частіше бувати «в полях», бачити проблеми на власні очі, більшість із яких можна оперативно вирішити без нарад. За якістю відпрацювання недоліків, що виявили під час об’їздів, стежать міські інспектори благоустрою. Тільки після цього зможемо зробити висновки, який із районів попрацював ретельніше», – повідомив Олексій Кулеба.

Він зазначив, що у Дніпровському районі характерними є такі проблеми: несвоєчасне вивезення великогабаритного сміття, невідновлений благоустрій після аварійних робіт та використання бетонних плит замість люків. Особливу увагу Олексій Кулеба звернув на застарілі ігрові елементи на дитячих майданчиках.

«Більшість дитячих та спортивних майданчиків залишилися нам у спадок ще з радянських років. Зрозуміло, що на їхнє повне оновлення потрібен час та кошти. У Дніпровському районі ми побачили достатньо розвинену інфраструктуру для дітей та спортсменів. Проте поряд із сучасними елементами майданчиків присутні застарілі, які треба терміново демонтувати, щоб не наражати на небезпеку користувачів», – додав він.

Нагадаємо, що за кожним обстеженням комісія складає протокол за понад 30-ма пунктами, в якому зазначається тип проблематики та терміни виконання. Уже перевірили Оболонський, Шевченківський, Печерський, Солом’янський, Святошинський, Подільський, Голосіївський, Деснянський райони столиці.

Обстеження стану благоустрою в Дніпровському районі

Якщо у Вас виникли технічні питання або побажання з приводу доопрацювання Єдиного веб-порталу м. Києва, то зверніться, будь ласка, до служби технічної підтримки за номером: (044) 366-80-13 або напишіть на електронну пошту [email protected]