Версія для людей з порушеннями зору
Версія для людей з порушеннями зору

«Центр комунального сервісу» нагадує киянам про можливість відмовитись від паперових рахунків за житлово-комунальні послуги

05 квітня 2024 року, 13:01

Комунальний концерн «Центр комунального сервісу» нагадує киянам про можливість відмовитись від паперових рахунків-повідомлень за спожиті житлово-комунальні послуги. Особистий кабінет на сайті концерну дозволяє додавати одночасно до 10 об’єктів (адрес), за якими формуються рахунки, можна оплачувати послуги, передавати показання, а також відмовлятись від паперових версій квитанцій.

Підтвердити відмову від паперових квитанцій можна:

При відмові на електронну пошту споживача, зазначену при реєстрації в особистому кабінеті, прийде відповідне повідомлення з деталізацією. Електронна платіжка оновлюватиметься в особистому кабінеті щомісяця до 9-го числа.

Відеоінструкція, як відмовитися від паперового рахунка-повідомлення

Як зазначають у «Центрі комунального сервісу», електронні рахунки швидше надходять до споживачів, оскільки не потребують друку та доставки. Багато громадян змушені були покинути свої домівки через бойові дії, тому необхідність паперових квитанцій для них не актуальна. В особистому кабінеті споживач може в будь-який час завантажити електронну версію або замовити дублікат за посиланням: https://cks.com.ua/remote. Електронна версія рахунка виглядає так само, як паперовий варіант та має таку ж юридичну силу. За необхідності, його можна роздрукувати.

За тими адресами, де управителем є ЖБК, ОСББ, ТОВ та ін., які замовляють друк рахунків-повідомлень за договорами на надання послуг із «Центром комунального сервісу» або ГЕРЦ, можливість відмови від паперового варіанта обмежена. Індивідуально відмовитися від паперових рахунків мешканці можуть, звернувшись до свого управителя.

Якщо у Вас виникли технічні питання або побажання з приводу доопрацювання Єдиного веб-порталу м. Києва, то зверніться, будь ласка, до служби технічної підтримки за номером: (044) 366-80-13 або напишіть на електронну пошту [email protected]