Версія для людей з порушеннями зору
Версія для людей з порушеннями зору

У Києві зібрали близько 300 використаних газових балонів: їх повторно заправлять та передадуть для потреб військових

31 березня 2023 року, 15:35

Сьогодні комунальне підприємство «Київкомунсервіс» передало Волонтерському штабу Територіальної оборони Обухівщини понад 300 туристичних газових балонів. Більшість із них – використані киянами газові балони, зібрані «Київкомунсервісом» у спеціальні помаранчеві контейнери для небезпечних відходів. Волонтери їх повторно заправлять. Ще кілька десятків – це нові газові балони, передані громадянами як гуманітарна допомога. Усі вони будуть транспортовані на фронт як допомога Збройним Силам України. Про це повідомив заступник голови КМДА Петро Пантелеєв.

Він зауважив, що проект збору використаних туристичних газових балонів стартував наприкінці лютого поточного року.

«Проект – ще одне підтвердження тому, наскільки результативнішим є об’єднання зусиль. Ми «сушили голову» тим, як правильно і безпечно утилізувати накопичені у містян газові балони, а волонтери міркували, де знайти допомогу військовим. Сьогодні ми передали волонтерам першу партію – понад 300 одиниць балонів, і продовжуємо їх збір у помаранчеві контейнери. Я дякую усім, хто долучився і планує долучитись до цієї ініціативи у подальшому, а волонтерам – спасибі за допомогу нашим захисникам і захисницям», – сказав Петро Пантелеєв.

Заступник голови КМДА підкреслив: попри те, що на вулиці теплішає і актуальність використання газових балонів знижується, проект буде тривати, тож  мешканці та гості столиці можуть залишати використані одиниці в контейнерах. Вони складуватимуться та передаватимуться волонтерам.

Як і куди можна здати порожні газові балончики (увага, балончики мають бути порожні!):

  • привести в офіс «Київкомунсервіс» за адресою: вул. Кудрявська, 23;
  • здати на виробничій базі підприємства за адресою: вул. Бакинська, 37-41;
  • викинути в контейнер для небезпечних відходів: мапа встановлених контейнерів

Звертаємо увагу! Повідомити «Київкомунсервіс»  можна через Telegram-бот. Для цього треба відсканувати QR-код на контейнері та обрати розділ – «Повідомити про викинутий газовий балончик». Повідомлення допоможе швидше зібрати балончики та передати їх волонтерам.

Також підприємство можна поінформувати в інший зручний спосіб:

Якщо у Вас виникли технічні питання або побажання з приводу доопрацювання Єдиного веб-порталу м. Києва, то зверніться, будь ласка, до служби технічної підтримки за номером: (044) 366-80-13 або напишіть на електронну пошту [email protected]