Версія для людей з порушеннями зору
Версія для людей з порушеннями зору

У ніч із 24 на 25 серпня на 2 години буде продовжено роботу пасажирського транспорту

19 серпня 2021 року, 16:35

У зв’язку із масштабним святкуванням 30-ої річниці незалежності України в Києві в ніч із 24 на 25 серпня на 2 години буде продовжено роботу столичного метрополітену та наземного пасажирського транспорту загального користування.

Зокрема, подовжать роботу наземного громадського транспорту, організувавши перевезення пасажирів існуючими маршрутами, які проходять біля станцій метрополітену, і після проходження останніх пар його потягів.    

Також 24 серпня від початку руху до 13:00 закриють вхід та вихід станції метро «Майдан Незалежності» та перехід між станціями «Майдан Незалежності» і «Хрещатик» (проїзд потягів здійснювати без зупинки на станції «Майдан Незалежності»).

24 серпня з 8:00 до 13:00 закриють вхід та вихід станції метро «Хрещатик», який розташований на Алеї Героїв Небесної Сотні.

 

Якщо у Вас виникли технічні питання або побажання з приводу доопрацювання Єдиного веб-порталу м. Києва, то зверніться, будь ласка, до служби технічної підтримки за номером: (044) 366-80-13 або напишіть на електронну пошту [email protected]