Віталій Кличко: Київ готується до складної зими в умовах масштабних пошкоджень енергетичної інфраструктури
Київ готується до складної зими, враховуючи масштабні пошкодження енергетичної інфраструктури. Наразі триває найбільш динамічна фаза підготовки – виконується основний масив необхідних робіт. Про це мер столиці Віталій Кличко повідомив в ефірі телеканалу «Київ».
«Із 16 травня тривають гідравлічні випробування теплових мереж. Вони є необхідною частиною підготовки і на практиці виправдали себе минулої зими. Рівень аварійності в опалювальному періоді зменшився на 15%. Однак тестування на міцність мереж потребує тимчасового відключення гарячої води у споживачів», – зазначив Віталій Кличко.
Він підкреслив, що через ворожі обстріли енергосистема України зазнала значних руйнувань. І столиця працює в умовах дефіциту електроенергії. Готуючись до зими потрібно й перевірити усі електрощитові та будинкові електромережі, замінити комплектуючі, де це потрібно, відремонтувати.
«Планується провести ремонт понад 150 теплоджерел, відремонтувати понад 200 котлів. Здійснити ремонт насосного обладнання, обстеження димових труб. Незважаючи на обмеженість фінансів, місто продовжує програму перекладки найбільш зношених ділянок тепломереж. Будемо робити це і цього року Замінимо 55 км зношених мереж. Нагадаю, до повномасштабного вторгнення міська влада розпочала масштабну модернізацію теплових мереж. На сьогодні вже оновили близько 400 км», – сказав Віталій Кличко.
Мер Києва зазначив, що усі котельні міста, де це дозволяє потужність, вже оснащені генераторами для безперебійної роботи. Працюють і над тим, щоб обладнати генераторами більш потужні теплоджерела. Також місто додатково матиме ще понад 50 пересувних міні-котелень, які будуть розташовані у столичних лікарнях, пологових будинках та найбільш важливих соціальних обʼєктах. Частину з них придбали за бюджет столиці, а частину – місто отримає від USAID.
Якщо у Вас виникли технічні питання або побажання з приводу доопрацювання Єдиного веб-порталу м. Києва, то зверніться, будь ласка, до служби технічної підтримки за номером: (044) 366-80-13 або напишіть на електронну пошту [email protected]