Версія для людей із вадами зору

Віталій Кличко показав, як дезінфікують громадський транспорт столиці (+фото, відео)

12 березня 2020 року, 13:45

Мер Києва Віталій Кличко на своїй сторінці у соціальній мережі Facebook оприлюднив відео про те, як дезінфікують громадський транспорт столиці.

«Ми робимо все можливе, щоб убезпечити мешканців міста від можливого інфікування коронавірусом. Зокрема, особлива увага – до безпеки в громадському транспорті. Увесь рухомий склад громадського транспорту столиці, у тому числі й метро, двічі на день обробляють дезінфікуючими засобами – перед подачею на маршрути та в кінці зміни. Дезінфекцію здійснюють працівники автопарків та транспортних ДЕПО, які пройшли спеціальну підготовку», – зазначив у дописі до відео Віталій Кличко.

За його словами, щоденно працівники «Київпастрансу» обробляють 361 автобус, 349 тролейбусів та 276 трамваїв, що виходять на маршрути в місті. А лікарі заміряють температуру у водіїв і контролерів перед виїздом на маршрут та після повернення в депо.

«У столичній підземці обробляють дезінфекторами як самі вагони, так і приміщення станцій. Працівникам служб, що контактують із пасажирами, рекомендовано використовувати медичні маски», – підкреслив Віталій Кличко.

 

Дезінфекція громадського транспорту столиці

Якщо у Вас виникли технічні питання або побажання з приводу доопрацювання Єдиного веб-порталу м. Києва, то зверніться, будь ласка, до служби технічної підтримки за номером: (044) 366-80-13 або напишіть на електронну пошту support.web@kyivcity.gov.ua