Версія для людей з порушеннями зору
Версія для людей з порушеннями зору

Віталій Кличко показав, як іще освітили Подільсько-Воскресенський міст та розповів, де встановлюють сучасне освітлення (+фото, відео)

02 листопада 2020 року, 12:20

Мер Києва Віталій Кличко показав, як іще освітили Подільсько-Воскресенський міст та розповів, де в столиці встановлюють сучасне освітлення. Відео, як тепер увечері та вночі виглядає Подільсько-Воскресенський міст, мер Києва продемонстрував під час онлайн-брифінгу. У прямий ефір Віталій Кличко вийшов із дому, де він перебуває на самоізоляції через захворювання на коронавірус.

«Як я і обіцяв, цими вихідними ще більше і гарніше підсвітили Подільсько- Воскресенський міст, який ми продовжуємо будувати. Зазначу, що в столиці з 2017 року замінили вже майже 35 тисяч старих вуличних світильників на нові і сучасні. Тільки цього року нове освітлення вже встановили на 23 проспектах, вулицях, у парках та скверах. А до кінця року LED-світильники завершать встановлювати ще на 17 вулицях міста», – додав мер Києва.

Він пояснив, що модернізація вуличного освітлення дозволяє економити бюджетні кошти на сплаті за електроенергію. І робить столичні вулиці та об’єкти більш безпечними – як для водіїв, так і для пішоходів.

До кінця року LED освітлення встановлять, зокрема, на вулицях: Паньківській, Промисловій, Комишанській, Кулібіна, Петра Курінного, Олександра Кошиця, Олександра Мишуги, Академіка Каблукова, Краснопільській, Галицькій, Довнар-Запольського, проспекті Науки та інших.

Освітлення Подільсько-Воскресенського мосту

Якщо у Вас виникли технічні питання або побажання з приводу доопрацювання Єдиного веб-порталу м. Києва, то зверніться, будь ласка, до служби технічної підтримки за номером: (044) 366-80-13 або напишіть на електронну пошту [email protected]