Версія для людей з порушеннями зору
Версія для людей з порушеннями зору

Віталій Кличко: Цього року столиця, за попередніми підрахунками, недоотримає третину бюджету – понад 20 млрд гривень

07 травня 2022 року, 12:22

Міський бюджет Києва, через російську агресію, недоотримає, за попередніми підрахунками, третину надходжень. Тобто, понад 20 млрд гривень. Про це мер столиці Віталій Кличко заявив в ефірі радіо «НВ».

Він зазначив, що точно підрахувати сьогодні – неможливо. Оскільки війна триває. «По місяцях говорити не зовсім коректно. Бо бюджет складається на рік. Загалом за 2022 рік ми, за попередніми підрахунками, недоотримаємо третину бюджету. Тобто, понад 20 млрд гривень. Але, підкреслю, це – попередні розрахунки», – наголосив Віталій Кличко.

Також він зазначив, що економіка міста потроху оживає. Повертається до роботи бізнес. Важливо, наприклад, і те, що зростає в столиці відсоток сплати за надані комунальні послуги.

«Наприклад, за березень в столиці за комунальні послуги сплатили 55 відсотків киян. І я дуже вдячний їм за це. Бо ці кошти пішли на необхідні матеріали. На зарплату працівникам підприємств, які, часто ризикуючи життям, забезпечують багатомільйонне місто всіма сервісами», – зазначив Віталій Кличко.

Якщо у Вас виникли технічні питання або побажання з приводу доопрацювання Єдиного веб-порталу м. Києва, то зверніться, будь ласка, до служби технічної підтримки за номером: (044) 366-80-13 або напишіть на електронну пошту [email protected]