Версія для людей з порушеннями зору
Версія для людей з порушеннями зору

Віталій Кличко: «У КП «Київпастранс» виявили двох працівників адміністрації автопарку, хворих на коронавірус»

19 червня 2020 року, 12:16

У комунальному підприємстві «Київпастранс» виявили двох людей із захворюванням на коронавірус. Це – працівники адміністрації автопарку, які не виходять на рейси з пасажирами. Про це мер столиці Віталій Кличко заявив під час онлайн прес-конференції, відповідаючи на запитання, отримані від ЗМІ.

«У них легкий перебіг хвороби. І зараз вони на самоізоляції за межами міста, бо не кияни. Ці працівники жили в гуртожитку підприємства. Коло контактних осіб виявили і обстежили. Хворих серед них немає. В гуртожитку здійснили посилену дезінфекцію», – повідомив Віталій Кличко.

Він також зазначив, що всі водії комунального громадського транспорту щодня проходять медичний огляд та вимірювання температури.

«Усі водії комунального громадського транспорту щодня проходять медичний огляд та вимірювання температури. Якщо в когось з них виявляють ознаки захворювання, цю людину не допускають до роботи і відправляють на обстеження. Також громадський комунальний транспорт продовжують дезінфікувати кілька разів на день», – наголосив Віталій Кличко.

Він також нагадав власникам ринків про необхідність дотримання вимог щодо роботи під час карантину.

«За дотримання правил відповідальні власники ринків, яких перед відновленням роботи зобов’язали виконувати чіткі регламенти. Масковий режим, дистанція між покупцями та продавцями, встановлення захисних екранів, санітайзери. Держпродспоживслужба разом з іншими контролюючими органами та поліцією перевіряють ринки. І якщо є порушення – складають протоколи або можуть закрити ринок», – підкреслив Віталій Кличко.

Якщо у Вас виникли технічні питання або побажання з приводу доопрацювання Єдиного веб-порталу м. Києва, то зверніться, будь ласка, до служби технічної підтримки за номером: (044) 366-80-13 або напишіть на електронну пошту [email protected]