Версія для людей із вадами зору

Віталій Кличко: Є два шляхи боротьби з розповсюдженням коронавірусу – масова вакцинація і обмеження контактів між людьми

16 квітня 2021 року, 23:00

Сьогодні існує тільки два шляхи боротьби з розповсюдженням коронавірусу - масова вакцинація і обмеження контактів між людьми. Зокрема, і пересування між регіонами країни. Про це мер Києва Віталій Кличко заявив в ефірі програми «Свобода слова Савіка Шустера» на телеканалі «Україна».

«У нас є два шляхи боротьби з коронавірусом - масова вакцинація і обмеження контактів. Поки масової вакцинації немає, ми маємо тільки один вихід - обмежити контакти між людьми. От я тільки що отримав останні данні, це сумна статистика, за останню добу вірус забрав життя 51 киянина. І ми повинні спільними зусиллями зробити все, щоб захистити людей. Треба мати мужність ухвалювати складні рішення, такі, наприклад, як запровадження суворих обмежень», – наголосив Віталій Кличко. 

Він також нагадав, що суворі обмеження на загальнонаціональному рівні досі діють в таких країнах, як Німеччина, Франція та багатьох інших.

«У нас зараз вже 12 регіонів перебувають у «червоній зоні». А «Укрзалізниця» запускає додаткові потяги на Великдень на Закарпаття. Виходить, що ми будемо розповсюджувати хворобу! Бо не може бути такого, щоб в одному регіоні гуляли, а в іншому лікували. Треба запроваджувати загальний локдаун, обмежувати пересування між регіонами, аби зупинити масове розповсюдження вірусу країною», – підкреслив Віталій Кличко.  

Якщо у Вас виникли технічні питання або побажання з приводу доопрацювання Єдиного веб-порталу м. Києва, то зверніться, будь ласка, до служби технічної підтримки за номером: (044) 366-80-13 або напишіть на електронну пошту support.web@kyivcity.gov.ua