Версія для людей з порушеннями зору
Версія для людей з порушеннями зору

Віталій Кличко: «Єдиний координаційний центр при КМДА доставив майже 10 тисяч продуктових наборів першої необхідності малозахищеним киянам. Ще 10 тисяч доставлять цього тижня»

08 квітня 2020 року, 12:12

Єдиний координаційний центр при КМДА доставив уже близько 10 тисяч продуктових наборів першої необхідності малозахищеним киянам. Ще 10 тисяч доставлять до кінця цього тижня. Про це мер столиці Віталій Кличко заявив під час онлайн прес-конференції.

«Хочу нагадати, що в столиці працює Єдиний координаційний центр для допомоги малозахищеним киянам, який створила міська влада. Як я говорив, ми акумулювали понад 20 тисяч наборів першої необхідності.10 тисяч із них уже доставлені тим, хто потребує допомоги. До кінця тижня доставлять іншу частину», – сказав Віталій Кличко.

Мер Києва подякував благодійникам та соціально-відповідальному бізнесу, які долучилися до роботи центру і допомагають. Це зокрема: фонди «Майбутній Київ» та «Життєлюб», Спілка Cамаритян України, торгівельні мережі «Новус» та «АТБ», компанія «Розетка». Логістику забезпечують компанії Uklon та «Нова пошта».

Також компанія Volkswagen надала свої автомобілі для перевезення пацієнтів, які потребують процедури гемодіалізу.

«Місто продовжує допомагати соціально незахищеним киянам. Ми раніше починаємо виплату матеріальної допомоги до Великодня. Бо розуміємо, як складно в нинішній ситуації малозабезпеченим людям. Так, виплати отримає понад 289 тисяч киян з категорій малозахищених верств населення. Виплати розпочнуться вже сьогодні», – підкреслив Віталій Кличко.

Якщо у Вас виникли технічні питання або побажання з приводу доопрацювання Єдиного веб-порталу м. Києва, то зверніться, будь ласка, до служби технічної підтримки за номером: (044) 366-80-13 або напишіть на електронну пошту [email protected]