Версія для людей з порушеннями зору
Версія для людей з порушеннями зору

Віталій Кличко: «За минулу добу Департамент транспортної інфраструктури КМДА вже видав 225 тисяч спецквитків на проїзд у громадському транспорті»

23 березня 2020 року, 12:35

За минулу добу Департамент транспортної інфраструктури КМДА, що забезпечує видачу спеціальних квитків, вже видав понад 225 тисяч квитків за заявками від підприємств та установ визначених сфер. Про це мер Києва Віталій Кличко заявив під час онлайн прес-конференції, відповідаючи на запитання, отримані від ЗМІ.

«Як ви знаєте, громадський транспорт столиці відсьогодні працює в режимі запроваджених обмежень. А значить: не для всіх пасажирів! У нинішній ситуації він має забезпечити перевезення на роботу виключно працівників сфер критичної інфраструктури міста. А саме тих, хто працює в лікарнях, правоохоронних органах, у продовольчих магазинах і аптеках, рятувальників, фахівців, які забезпечують роботу житлово-комунального господарства міста», – наголосив Віталій Кличко.

Мер міста звернувся до тих, хто вже намагається підробляти спецквитки і продавати їх через інтернет. Віталій Кличко зазначив, що такий квиток діє тільки разом із пред’явленим службовим посвідченням, яке підтверджує роботу людини в тій сфері, що визначена для проїзду в громадському транспорті в умовах обмежень.

«Правоохоронці, фахівці із боротьби з кіберзлочинністю, вже працюють над виявленням ділків, які вчора оперативно малювали спецквитки та розміщували об’яви про їх продаж», – зазначив Віталій Кличко.

Він також нагадав, що всі інші мешканці міста, кому справді треба їхати на роботу чи в гостро необхідних справах, пересуваються містом приватним транспортом, таксі або транспортом, організованим установою чи підприємством, де людина працює.

«Рух такого транспорту містом не обмежується!» – наголосив Віталій Кличко.

 

Якщо у Вас виникли технічні питання або побажання з приводу доопрацювання Єдиного веб-порталу м. Києва, то зверніться, будь ласка, до служби технічної підтримки за номером: (044) 366-80-13 або напишіть на електронну пошту [email protected]