Версія для людей з порушеннями зору
Версія для людей з порушеннями зору

Володимир Бондаренко: Результати поіменних голосувань Київської міської ради оприлюднюються у форматі відкритих даних

31 травня 2021 року, 19:38

Результати поіменних голосувань Київської міської ради відтепер оприлюднюються відповідно до формату відкритих даних.

Про це повідомив сьогодні, 31 травня, заступник міського голови – секретар Київської міської ради Володимир Бондаренко.

За його словами, протягом 16 тижнів у Київській міській раді працювали над варіантами публікацій результатів поіменних голосувань у форматі відкритих даних.

«Раніше дані поіменного голосування оприлюднювалися у форматі pdf, наразі вони будуть публікуватися згідно з правилами відкритих даних, та з подальшою можливою метою машинного аналізу результатів голосування. Це забезпечить ще більшу прозорість та відкритість діяльності міської влади з метою об'єднати зусилля депутатів та громади міста задля вирішення важливих для столиці питань. Оприлюднення поіменного голосування є одним із кроків до ефективної комунікації з киянами», – зазначив Володимир Бондаренко.

Він додав, що кожен громадянин може ознайомитися з результатами поіменного голосування на офіційному сайті Київської міської ради.

Якщо у Вас виникли технічні питання або побажання з приводу доопрацювання Єдиного веб-порталу м. Києва, то зверніться, будь ласка, до служби технічної підтримки за номером: (044) 366-80-13 або напишіть на електронну пошту [email protected]