Версія для людей із вадами зору

«Зелений театр» у Гідропарку відремонтують

14 липня 2017 року, 15:22

«Зелений театр» у Гідропарку відремонтують у рамках проекту «КіноСад Життєлюб». «КіноСад Життєлюб» – хаб на відкритому повітрі для людей похилого віку, який відкрито на початку липня.

Одним із найбільш значущих джерел фінансування проекту стала сума, отримана від продажу першої книги Гаріка Корогодського «Як витратити мільйон, якого немає, та інші історії єврейського хлопчика». Саме в рамках реалізації проекту «КіноСад Життєлюб» і реконструюють занедбаний «Зелений театр», забезпечать його всім необхідним обладнанням, програмою та івент-наповненням.

Важливо, що об’єкт залишається на балансі Гідропарку – його статус власності залишається комунальним. Літній кінотеатр – це виключно благодійний проект. Він буде муніципальною власністю, тож комерційна діяльність на території кінотеатру проводитись не буде.

Окрім капремонту «Зеленого театру» проведуть і благоустрій навколишньої території.

«Життєлюби – це дуже веселі й надпозитивні люди. «КіноСад Життєлюб» – це open-air hub для людей похилого віку та багатофункціональна платформа, яка об’єднує у собі танцювальний майданчик, концертну, театральну та кіно-зали під відкритим небом. Це – територія для проведення різних майстер-класів і освітніх програм, зони сімейного відпочинку, платформи для знайомств і спілкування, унікальний арт-об’єкт і нова пам’ятка на карті Києва. Наше завдання – залучити якомога більше людей до благочинності та меценатства. І я певен – це вдасться», – сказав меценат Гарік Корогодський.

Заступник голови КМДА Олексій Резніков зазначив, що дуже важливим є те, що традиція меценатства в столиці знову відроджується, і про це говорить низка таких проектів, впроваджені останніми роками у столиці.

«Я пишаюсь тим, що й у наш час знайшлись охочі продовжити славну традицію доброчинців минувшини – Терещенків, Ханенків чи Симиренків. Сьогодні Київ знову стає містом славетних меценатів і я радий, що міська влада бере у цьому участь. Завдяки проекту спільної дії «Зробимо разом» започаткована та реалізовується вже не перша ініціатива. Окрім «КіноСаду» за ці два роки дії «Зробимо разом» ми маємо успішні ініціативи з трасування фундаментів Десятинної церкви та благоустрою прилеглої території, реалізовується проект зі створення сучасного парку відпочинку «Наталка», ініціатива з будівництва культурно-розважального центру на Троєщині, стилізованого під сільську забудову часів Київської Русі. Це велике досягнення, коли спільними зусиллями громада, бізнес і влада піклуються про публічний простір міста», – сказав заступник голови КМДА, координатор проекту спільної дії «Зробимо разом» Олексій Резніков.

Варто зауважити, що відповідне розпорядження КМДА про проведення капітального ремонту будівель «Зеленого театру» комунального закладу «Парк культури та відпочинку «Гідропарк» із благоустроєм території (№ 793 від 4 липня 2017 року), вже підписав Київський міський голова Віталій Кличко.

Нагадаємо, ініціатором проекту «КіноСад Життєлюб» у 2015 році виступила благодійна організація «Життєлюб», яка займається різноплановою допомогою літнім людям столиці. Для реалізації проекту «Життєлюб» організація упродовж двох років за допомогою друзів і волонтерів проводила збір коштів на запуск будівництва об’єкта.

Якщо у Вас виникли технічні питання або побажання з приводу доопрацювання Єдиного веб-порталу м. Києва, то зверніться, будь ласка, до служби технічної підтримки за номером: (044) 366-80-13 або напишіть на електронну пошту support.web@kyivcity.gov.ua